czwartek, 13 września 2012

Japońska muzyka./ Aisaka.

Witajcie. Dzisiaj opowiem wam coś o muzyce Japońskiej. Z pewnością, wiele z Was wie co to są vocaloidy. Coś jakby roboty. Vocaloidy się różnią, nie są takie same.. różnią się między innymi barwą głosu, i językiem. Niektóre śpiewają po Koreańsku, inne po Japońsku a jeszcze inne po Angielsku. Warto również wiedzieć, że są 3 generacje vocaloidów. Jest wiele nieznanych vocaloidów, jednakże też sporą ich ilość znamy. Np.. należący do 1 generacji Leon i Kaito. Do drugiej.. Hatsune Miku, Luka, Gumi, Rin i Len.. albo jeszcze należąca do 3 generacji.. SeeU. Tak, to są te najbardziej nam znane. To chyba tyle wam chciałam napisać, jeśli coś mi się przypomni to to ogarnę i napiszę. Niżej podam Wam jeszcze kilka fotografii :





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz