Witajcie ludki, Yume jestem. Jam młodziutka osóbka uwielbiająca oryginalne słownictwo, Hetalię i wszystko z nią związane, rysowanie. Oczywiście też słucham japońskiej muzyki, chociaż jak na razie słucham tylko syntezatorów (np. Vocaloidu) i piosenek z anime, ale z czasem i coś tam innego wygrzebię. ;P Nie łatwo mnie wzruszyć, jednak potrafię płakać słuchając niektórych piosenek lub oglądając anime. Nieoficjalnie jestem harcerką.
W wolnym czasie piszę dzienniczek. Tylko nie mój, a Yume. Znaczy ja to Yume, ale moja postać też nazywa się Yume no i to o niej jest ten dzienniczek. Oemgie, ale to poplątane. xd Czasami można mnie namówić i trochę pośpiewam. Ale ponieważ zawsze uważałam, że nie umiem śpiewać trochę fałszuję przy wyższych dźwiękach, więc śpiewam tylko 2-3 piosenki z Hetalii, w których można jechać cały czas tym samym tonem.
Po co Yumka tu jest? Ummm... Jest to blog dla Otaku, ne? Więc będę dawać wam może jakieś tytuły i recenzje fajnych mang, animców albo piosenek (yeah, potrafię napisać recenzję piosenki), zrobię wam jakieś tapetki, bo bawię się grafiką, jakieś filmiki z fajnymi Cosplayami. Kto wie, może jeszcze coś wydumam? Może coś mega orydżinal? Zobaczy się. Muszę wam przyznać, że niewiele wiem o Japonii... Tak tak, wstyyyd. =o.o=
Sayo.~