wtorek, 31 lipca 2012

Wyczuwam Cosplay, bo konwent ~ / Aisaka

Ohayo.  

O czym dziś wam napiszę. Nie mogłam się na nic zdecydować, ale stwierdziłam że napiszę wam co to jest Cosplay. Zacznijmy zatem od tego że jest to przebranie. Generalnie, chodzi w tym o to że przebieramy się za ulubioną postać z anime czy mangi. Nie jest to trudne, ale przy organizowaniu takiego stroju trzeba być cierpliwym i trzeba chcieć. Przeważnie, ludzie przebrani tak jeżdżą na konwenty. Są festiwale, na cosplayowe kostiumy. Osoba która na takim festiwalu ma najlepsze przebranie, wygrywa różne gadżety. Pod spodem podam wam kilka fotografii : 
Tak więc, zapraszam was 
do cosplayowania i do świetnej
zabawy. Sayo ~

poniedziałek, 30 lipca 2012

Hellu.~

Witajcie ludki, Yume jestem. Jam młodziutka osóbka uwielbiająca oryginalne słownictwo, Hetalię i wszystko z nią związane, rysowanie. Oczywiście też słucham japońskiej muzyki, chociaż jak na razie słucham tylko syntezatorów (np. Vocaloidu) i piosenek z anime, ale z czasem i coś tam innego wygrzebię. ;P Nie łatwo mnie wzruszyć, jednak potrafię płakać słuchając niektórych piosenek lub oglądając anime. Nieoficjalnie jestem harcerką.
W wolnym czasie piszę dzienniczek. Tylko nie mój, a Yume. Znaczy ja to Yume, ale moja postać też nazywa się Yume no i to o niej jest ten dzienniczek. Oemgie, ale to poplątane. xd Czasami można mnie namówić i trochę pośpiewam. Ale ponieważ zawsze uważałam, że nie umiem śpiewać trochę fałszuję przy wyższych dźwiękach, więc śpiewam tylko 2-3 piosenki z Hetalii, w których można jechać cały czas tym samym tonem.
Po co Yumka tu jest? Ummm... Jest to blog dla Otaku, ne? Więc będę dawać wam może jakieś tytuły i recenzje fajnych mang, animców albo piosenek (yeah, potrafię napisać recenzję piosenki), zrobię wam jakieś tapetki, bo bawię się grafiką, jakieś filmiki z fajnymi Cosplayami. Kto wie, może jeszcze coś wydumam? Może coś mega orydżinal? Zobaczy się. Muszę wam przyznać, że niewiele wiem o Japonii... Tak tak, wstyyyd. =o.o=
Sayo.~

piątek, 27 lipca 2012

~ Anime,Manga, Japonia - czyli to co Mi w duszy gra.

Witajcie. 

W tej o to pierwszej notce, chciałam poruszyć ogólny temat tego czym się będziemy tu zajmować.
Wszystko co tu będzie, będzie związane z tymi trzema tematami o których wspominałam wcześniej. Będę się bardzo starała, by pisać dobre notki i nie zanudzać was. W tą stronę wkładam całe swoje serce i nie chciałabym żeby to poszło na marne. Chyba rozumiecie o co mi chodzi? Komentarze i odwiedziny. Od komentarzy będą zależeć kolejne notki. Chcę podzielić się z wami Moimi zainteresowaniami, jak i również spróbuję uświadomić innym.. że Japonia, to coś pięknego. I że Anime to nie są po prostu, zwykłe Japońskie bajeczki. Teraz, większość czasu będę spędzała pewnie na dopracowywaniu tej strony. Uwierzcie że, odwiedzając to miejsce codziennie i komentując raz na jakiś czas możecie naprawdę uszczęśliwić jakąś osobę. Cóż .. to chyba na tyle, i was muszę niestety pożegnać. Nie spałam całą noc, przez tego bloga .. i niestety wena mi wyparowała. Ale następnym razem na pewno będzie inaczej moi kochani Otaku ! ♥
Jeśli będziecie chcieli poczytać na jakiś konkretny temat. A nie będzie go tu. To piszcie w komentarzach. Chętnie go zrealizuję. A tymczasem .. Oyasumi nasai :3 ~