Witajcie.
W tej o to pierwszej notce, chciałam poruszyć ogólny temat tego czym się będziemy tu zajmować.Wszystko co tu będzie, będzie związane z tymi trzema tematami o których wspominałam wcześniej. Będę się bardzo starała, by pisać dobre notki i nie zanudzać was. W tą stronę wkładam całe swoje serce i nie chciałabym żeby to poszło na marne. Chyba rozumiecie o co mi chodzi? Komentarze i odwiedziny. Od komentarzy będą zależeć kolejne notki. Chcę podzielić się z wami Moimi zainteresowaniami, jak i również spróbuję uświadomić innym.. że Japonia, to coś pięknego. I że Anime to nie są po prostu, zwykłe Japońskie bajeczki. Teraz, większość czasu będę spędzała pewnie na dopracowywaniu tej strony. Uwierzcie że, odwiedzając to miejsce codziennie i komentując raz na jakiś czas możecie naprawdę uszczęśliwić jakąś osobę. Cóż .. to chyba na tyle, i was muszę niestety pożegnać. Nie spałam całą noc, przez tego bloga .. i niestety wena mi wyparowała. Ale następnym razem na pewno będzie inaczej moi kochani Otaku ! ♥
Jeśli będziecie chcieli poczytać na jakiś konkretny temat. A nie będzie go tu. To piszcie w komentarzach. Chętnie go zrealizuję. A tymczasem .. Oyasumi nasai :3 ~
Ymm.. to bardzo dobry pomysł! Z chęcią będę tu zaglądać codziennie i komentować twoje wpisy ;** / Powodzenia w pracy! NANI.
OdpowiedzUsuńSuper pomysł na bloga! Mam zamiar często cie odwiedzać.
OdpowiedzUsuńUmari-chan
Dziękuję, naprawdę Mnie to cieszy :3.
OdpowiedzUsuńHmm... ciekawy pomysł x3 czekam na kolejną notkę ^^
OdpowiedzUsuńPostaram się często do ciebie wpadać. :) Zaciekawił mnie twój blog.
OdpowiedzUsuń` yennefer ♥
Będę czytać :3. Już mi się podoba <3
OdpowiedzUsuńCieszę się że wam się podoba. Z przyjemnością dla Was będę pisała dalej notki. :3
OdpowiedzUsuń