piątek, 27 lipca 2012

~ Anime,Manga, Japonia - czyli to co Mi w duszy gra.

Witajcie. 

W tej o to pierwszej notce, chciałam poruszyć ogólny temat tego czym się będziemy tu zajmować.
Wszystko co tu będzie, będzie związane z tymi trzema tematami o których wspominałam wcześniej. Będę się bardzo starała, by pisać dobre notki i nie zanudzać was. W tą stronę wkładam całe swoje serce i nie chciałabym żeby to poszło na marne. Chyba rozumiecie o co mi chodzi? Komentarze i odwiedziny. Od komentarzy będą zależeć kolejne notki. Chcę podzielić się z wami Moimi zainteresowaniami, jak i również spróbuję uświadomić innym.. że Japonia, to coś pięknego. I że Anime to nie są po prostu, zwykłe Japońskie bajeczki. Teraz, większość czasu będę spędzała pewnie na dopracowywaniu tej strony. Uwierzcie że, odwiedzając to miejsce codziennie i komentując raz na jakiś czas możecie naprawdę uszczęśliwić jakąś osobę. Cóż .. to chyba na tyle, i was muszę niestety pożegnać. Nie spałam całą noc, przez tego bloga .. i niestety wena mi wyparowała. Ale następnym razem na pewno będzie inaczej moi kochani Otaku ! ♥
Jeśli będziecie chcieli poczytać na jakiś konkretny temat. A nie będzie go tu. To piszcie w komentarzach. Chętnie go zrealizuję. A tymczasem .. Oyasumi nasai :3 ~

7 komentarzy:

  1. Ymm.. to bardzo dobry pomysł! Z chęcią będę tu zaglądać codziennie i komentować twoje wpisy ;** / Powodzenia w pracy! NANI.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super pomysł na bloga! Mam zamiar często cie odwiedzać.
    Umari-chan

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję, naprawdę Mnie to cieszy :3.

    OdpowiedzUsuń
  4. Hmm... ciekawy pomysł x3 czekam na kolejną notkę ^^

    OdpowiedzUsuń
  5. Postaram się często do ciebie wpadać. :) Zaciekawił mnie twój blog.
    ` yennefer ♥

    OdpowiedzUsuń
  6. Będę czytać :3. Już mi się podoba <3

    OdpowiedzUsuń
  7. Cieszę się że wam się podoba. Z przyjemnością dla Was będę pisała dalej notki. :3

    OdpowiedzUsuń