Ohayo.
O czym dziś wam napiszę. Nie mogłam się na nic zdecydować, ale stwierdziłam że napiszę wam co to jest Cosplay. Zacznijmy zatem od tego że jest to przebranie. Generalnie, chodzi w tym o to że przebieramy się za ulubioną postać z anime czy mangi. Nie jest to trudne, ale przy organizowaniu takiego stroju trzeba być cierpliwym i trzeba chcieć. Przeważnie, ludzie przebrani tak jeżdżą na konwenty. Są festiwale, na cosplayowe kostiumy. Osoba która na takim festiwalu ma najlepsze przebranie, wygrywa różne gadżety. Pod spodem podam wam kilka fotografii :
Tak więc, zapraszam was
do cosplayowania i do świetnej
zabawy. Sayo ~
również cosplay jest od dwóch słów angielskich.
OdpowiedzUsuńCostiume playing~
Miałam jeszcze dopisać jakich słów jest połączeniem nazwa 'cosplay', ale mnie uprzedzono :3
OdpowiedzUsuńDzięki Yumi ^^
Cosplay to świetna sprawa aczkolwiek jeszcze tego nie robiłam TWT no ale ładne zdjęcia z Taiga i Chii *o* notka super ^^
OdpowiedzUsuń